Když řádí vichřice aneb...

5. srpna 2013 v 19:38 | Kath |  Banda blogu
... velice vyděšená BB. Taky u vás řádil ten velký vítr (Myslím i ten, co byl asi před týdnem.)? Tady ve Vlašimi byla přímo vichřice. A to nemluvím o té potopě. Tety totiž bydlí v nejvyžším patře paneláku ( 11 patro.) a je tu hrozné těsnění. Takže si asi umíte představit, kolik tu bylo vody. Tady ve Vlašimi je obrovský zámecký park, kde se zvířecí část naší bandy schovává. Totiž teto má malou nemocnou holčičku, ještě batole a k ní nesmí ani kočka nebo pes. No a co naše otravná čtveřice? Ti jsou samozřejmě stále se mnou.(Ovšem když někam jdeme nebo příjde návštěva, buď se snaží vypadat normálně nebo se někam vypaří.) I při bouři byli se mnou. Tedy všichni až na Dereka. Zvířectvo šílelo a tak jsme vyslali Dereka, aby je uklidnil a někam s nimi zalez. A všichni jsme to v pohodě přežili! Až na to, jak tam šileli. Jako že ty jsi nešílel? Jen z nich. Tomu mám věřít? *směje se* *vrhne na ni uražený pohled* Pro mě za mě si věř čemu cheš! Těch si nevšímejte. No a co zbytek? No strejda byl v práci a já,teta,Riky a Sal jsme se snažili zastavit potopu? A Nat? Ten měl zvláštní postavení. A jak mu to slušelo! Hej! Vždyť má pravdu! Tebe jeden s miminkem v náručí jen tak neuvidí! Ptáte se,co tím myslela? No to víte, když malá ona Izabelka naspala a hrozně se bála. Asi tak jako my. A čeho jste se báli? To víš,všude potopa,ten vítr málem vyrval zábradlý a téměř vyrazil balón. Aha. No a my prostě jsem neměli čas hlídat malou, když bylavoda úplně všude. No a tak zůstalo hlídání na Natovi. A já přísahám, že to bylo poprví a naposledy! Proč? Ty snad nemáš rád děti? To jsem přece neřekl! Já jen, že... *Nenechá ho domluvit* Tak co ti vadí? Nic! Já jen...je to dítě,miminko! Kormě toho já děti nikdy nehlídal. Měl jsem jen štěstí, že jste tam byli taky a občas mi poradili, co s ní dělat. A taky, že to trvalo pár desítek minut. Já myslím, že vím, o co tu jde! *Přihlouplí pohled* A o co tedy? *Podívá se na jezdce* Že ty se bojíš, starat o dítě,abys mu jen tak náhodou nublížil,co? *Přešlapuje z nohy na nohu* Možná trochu. To je sladký! Taky si myslím. *Vrhne na ně podrážděný pohled* *Dusí v sobě smích* Dereku,já tě varuju! *Podívá se z Kathy na Nata a vyprskne smíchy* J-já za t-to vá-vážně nemůžu! *Sotva ze sebe vyrazí* Sklapni, Dereku! *Má co dělat, aby mu neskočil po krku* Tak už toho nechte!
Tak představu asi máte,co? A přiznám se, že i já se tak trochu bála. Ale naštěstí se nikomu nic nestalo. No tak dělej! Určitě to chtěj taky vědět! Teď ne! Dělej! Ne! Ale no tak! stejně to je jen takový hloupý nápad a než si to dám všechno dpořádně do pořádku,tak... Ať to trvá jak dlouho chce, už to konečně oznam! Fajn! Když jinak nedáte.
Co že vám to mám říct? Vlastně o nic nejde. Jen jsem dostala takový nápad na povídku, ale ještě to musím pořídně promyslet. No...možná vám sem hodím jen takovou ukázku,aby jste měli jakous takous představu. Ale jak jsem se snažila říct těm čtyřem chytrákům-nejspíš to bude trvat dlouho hodně dlouho. Vlastně to byl opravdu takový malý napáda,který mi proletěl hlavou. No což, já už končím.

Kathy a BB.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama