Back To Home

23. srpna 2013 v 10:35 | Kath |  Novinky a ostatní
Ano,ano,čtete spávně! Zítra ráno se vracím domů! Sice mi to tu bude chybět, ale znáte to: "Všude dobře,doma nejlíp!" Mrkající
Jen s těma povídkama a BB jsem nějak moc pozadu,což mě velice mrzí. A taky to vypadá,že jsem obdobím Eragona už prošla a teď ulítávám na...Potterovy(Zase)! Věřte nebo ne,je to tak! A to jsem o něm nemohla před měsícem ani slišet! No...tedy na Harrym zrvna ne...On totiž není mou nejoblíbenější postavou "Chlapec,který přežil." Ne,že bych nadřazovala zlo před dobrem,ale občas se stane,že fandím víc záporákům. A tak je tomu i u HP. A kdo jsou ti mí oblíbenci? Ano jsou,protže jich je víc než jeden (Respektive jsou tři).


Na prvním místě je samozřejmě kdo jiný než....bývalý Smrtijed,nejnenáviděnější učitel v Bardavicích,ředitel Zmijozelské koleje,Mistr lektvarů a Princ dvojí krve...Severus Snape!

Na místě druhém je...Zmijozelský princ,nejmladší Smrtijed a kapitán Zmijozelského famfrpálového mužstva...Draco Malfoy!

A na třetím,ne však na posledním,místě je... muž s mnoha jmény: Vy-výte-kdo, Ten-jehož-jméno-nesmíte-vyslovit,Tom Rojvol Raddle a Pán zla,známý také pod jménem...Lord Voldemord!

Ale ne,teď vážně! Zdá se to jen mně nebo jsem vážně nějaká vadná? No,to je vlastně jedno.Napadlo mě, že až budu mít někdy čas, mohla bych o těch třech (viz. tři odstavce víš) nějaké informace. Teda jestli budete chtít.

A to je asi vše,co jsem chtěla. Takže se mějte!

Kathy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám napsat informace o S.S D.M a L.V?

Ano
Nevím
Je mi to jedno
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama