Vše nej v Nové roce....i když opožděně...

4. ledna 2013 v 17:37 | Kath |  Novinky a ostatní
Takže lidičky,ze všeho nejdřív se chci omluvit za nepřítomnost,ale jelikož ve škole je to všechno tak nějak....děsný(A to neumluvím jen o učení nebo školním klubu,ve kterým se dá stejně udělat jeině tak ho***,ale i o mých drahých spolužácích),doma komp ještě nemáme a tetě nešel dva týdny inťák nemohla sem holt nic přidávat.No co nešel inťák?jí vlastně nešel celej počítač,ale to je teď fuk!Táta mi slíbil,že mi někde v půlce ledna pořídí notebook.a později i nový telefon.Jeden sem sice dostala od tety(A že je hezkej),ale táta slíbil,že mi koupí s lepší fotoaparátem a na USB kabel,protože ta Nokie od tety na něj není. Ale to odbočuji od věci.


Za druhý bych vám všem moc ráda popřáůa vše nejlepší v Novém roce a hlavně ať vám ta 13 přinese aspoň trošku štěstí.Vím že je to dost pozdě,ale snad to ode mě příjmete.

Za třetí vám chci zdělit,že na Altarii pracuju,ale jaksi mi doškli nápady (Nebo mi spíš byli z hlavy vytlačeny,jako všechno ostatní) ,ale už na tom pracuju.Jen nevím jeslti z toho něco bude nebo kdy to bude až to bude. Z poloviny je to vina jednoho kluka,kterej bydlí ve stejným batě jako teta (Jeho rodiče jsou její sousedé,pro ty,kdo by nechápaly) a já tu byla přes svátky a on tu byl taky a tak nějak sme se spolu zakacely a mno....teď ho mám...plnou hlavu!Rozpačitý Bandy blogu se asi v nejbližší době nedočkáte.Proč? Protože holt není čas. Tedy,mohli tu bát dnes,ale zrovna se všichni dvounozí příslučníci lečí s kocovinou a naši zvířecí přátelé se zatím neprobudily Smějící se. Oni tak trošku oslavovaly i po Noým roce! Ale slibuju,že ještě dnes vám sem přidám ten náš "mejdan roku" ,který sme jak vidíte všichninaštěstí přežili (I když né všichni ve zdravý Smějící se)

Tak to bylo asi vše podstatné,co sem vám chtěla zdělit. To nepodstatné je,že od Pondělí do Pátku se učíme v 7.A. jejich rozvrh,protože zbytek z obou tříd jel na týden na lyžák a ten zbytek se musel dát do hromydy. Já jen nevím,jak to přežiju,když mi to dělá problémy i v naší třídě.

Kathy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama