Zítra...učení v maskách

3. prosince 2012 v 17:43 | Kath |  Novinky a ostatní
Čau! No páni! Konečně volno! já vám po dovu týdnech příjdou do školy a hned úča: "Měli sme dělat s paní psycholožkou testy,ale je nemocná,takže napíšeme dopisi Ježíškovy a nevadí,že ho už někdo paslaa kždej musí mít nejmíň deset vět a ozdobit to,dostanete z toho známky!" A já tam sedím a čučím na papír. DESET vět!!! Mno nakonec sem to dopsala,ale nestihla sem úpravu.Ale to nestačilo!

Ten den byl ještě děsnější!! Jim celou dobu horko,oni v tryčkách,okna otevřený a já se klepu zimou! Pak čeják! Nikdy sem ho neměla moc ráda,ale nakonec se ukázalo,že to není špatný. Tenhle poslední rok sem se dost změnila. Ajínu,čeják nebo třeba děják(popřípadě vlastivědu nebo prvouku) sem nensášela. Zato matiku,přírodák nebo fyziku sem zbožňovala! Teď je to opačně! Až na tělák! Ten nenávidím pořát! S tím čeákem mi pomohl i tenhle blog,díky němuž jsem dostala odhodlaní se učit češtinu,abych mohla psát povídky,jak nejlíp to jde a podle pravidel českého pravopisu! Mi se učíme charakteristiku. Tentokrát ovšem fiktivných postav. Ste měli vidět jak sem skákala radostí jako jediná ve třídě.Měla to být literární postava,ale mohli i filmovou.A protože se možná jediná ve třídě(Ale to vážně!Nepřeháním!před rokem možná jo,protože tam pár lidí četlo,ale tady řeknu slovo knížka aoni na mě čuměj jak na ducha a smějou se,že sem se asi zbláznila!Pakárny! ) kdo čte nějaký knížky hned sem jako první věděla,že budu psát o Willovy(HU).Jen sem měla problém s věkem,ale nakonec jsem zvolila svůj oblíbený první díl-Rozvaliny Gorlandu. Úvod měl bejt velkej a i rozpis atd. A oni si tam medvídka Pů popisujou a Krtečka a takovej kousek a já to mám přes tři a půl stránky! Ano čtete dobře! A to má bejt ale připrava na test pak z tohoh píšem celou hodinu.A umíte si představit jak opisuju tři a půl stránky??! Překvapený Vím trochu sem to přehnala! A ano,nejspíš mi šplouchá na maják. Pak matika! DĚS!!!! A v podobným duchu se to táhlo i přes fyziku,kde sme dělali labolatorní práce s autíčky. Pak přišla KONEČNĚ poslední hodina v podobě ájiny! Bez problému jsem ji zmákla a jde se domů! Jenže hned jak příjdu tak hned tolik úkolů! Zeměpis a jeho slepí orientační mapy,matika,kterou mám nejpíš špatně,protože sem si špatně napsala zadání!! Křičící Potom ještě z matiky sešit opsat a nakonec VOZ(Pro ty,kteří nevědí,stejně jako já ze začátku, to je Rodinka!) a hned na ten debilní referát. Sem se dneska dozvěděla,že měli dělat nějaký Děčínský památky postavené lidmy. Fajn už to mám,ale víte co je na tom nefér? Oni na to měli celj tejde a já jen JEDEN DEN!!!!KřičícíPlačící
Jestli bude mít keci,tak asi zešílím,teda jeslti to jde ještě víc než sem.Ale zas blábolím! To není to hlavní! Tak jo!Jelikož máme pátýho nějakej kytarní koncert,tak zítra jáme učení v maskách! A krom toho sme losovali,kdo komu koupí dárek. Vylosovala sem si Kuzněcova,ale vyměnila sem za kámošku. Jenže úča řekla,že na besítku maj holky tam připravit český písničky a jejich texty a že na besítku bude KARAOKE!! Jako bych snad uměla zpívat! No nic,sand to přežiju. Co sem to ještě chtěla? Jo! Za zanedbávání blogu se fakt omlouvám! Nemám čas a to sem chtěla ještě nakreslit nějakej ten Vánoční obrázek! PlačícíRozpačitýKřičícíZamračený ! Jenže to bych se musela ještě trochu učit krslit,na což taky není čas. Už ani ke čtení se skoro nedostanu! Ch jo! A jelikož máme internet od souseda,kterej zakázal cokoliv stahovat,namůžu si stáhnout ani PFS ,takže nic nebude! Já totiž chtěla zkusit udělat nějakou Vánoční koláž. Mno nic já už asi pjdu. Ještě tady odkaz na ten společnej blog s kámoškou zde ,ale pozor!Teprve začínáme,tak se prosím nedivte! Většina článků(Vlastně všechny.) je ode mě,protože kamarádka dělá spíš tu grafiku a tak.

Kathy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama